עיר המלאכים היא גם עיר המלחים

ברוכים הבאים ללוס אנג'לס! אחת הערים המתויירות ביותר בארצות הברית. מה הופך אותה לכזו אטרקציה? ובכן, אם תשאלו אותנו ועוד רבים אחרים, אלו הם החופים המרהיבים שלה. נכון, שיש עוד המון דברים לראות ולעשות בעיר עצמה ומסביב לה: התיאטרון הסיני, דיסנילנד, מוזיאון השעווה ושאר אתרים ידידותיים לתיירים שיכולים למלא אתכם בחוויות לכל החיים. אבל הקסם האמיתי נמצא בחופים הכחולים והצלולים של העיר והעובדה כי יש בה מזג אוויר חם ושמשי לאורך כמעט כל השנה, תורמת לאופי הבילוי ולכיף על החוף.

cityoflosangeles.co.il (2).jpg

חופי לוס אנג׳לס, צילום צוות אתר Cityoflosangeles.co.il

מגלים את אמריקה

חוץ מלשבת ולבהות הנוף ובגלים, לשחות בים הקריר ולבלות עם איזה דרינק וחברה טובה על החול, יש אופציה לגשת אל החוף ולצאת לשייט אל מיטב היעדים במרכז אמריקה. יש כמה חברות שמפעילות סוג כזה של שייט, כמו רויאל קריביאן ואחרות. השייט יתבל את כל חווית הבילוי שלכם בלוס אנג'לס ויפתח בפניכם את האפשרות לא להצטמצם רק לתיירות בעיר לוס אנג'לס אלא לחוות גם יעדים חדשים ומסעירים.

אם מעולם לא הייתם בשייט, נוכל לספר לכם שמדובר בתענוג שכמוהו עוד לא חוויתם. רויאל קריביאן הינה אחת מחברות הספנות הגדולות בעולם והיא מתחזקת צי של 25 אוניות היוצאות לשייט תענוגות על בסיס קבוע, מיעדים נבחרים בעולם. אם תצאו לשייט מלוס אנג'לס, תוכלו ליהנות גם מהספינה היוקרתית ושלל המתקנים והפינוקים שהיא מציעה וגם לעשות עצירה ביעדים נבחרים באמריקה ולבקר בכמה אטרקציות תיירותיות שהן מאסט. הספינות הן למעשה בית מלון מושט וכוללות מסעדות, ברים, ספא, הפעלות לילדים, בריכת שחיה ועוד. כאמור, אם זה לא מספיק, תהיה לכם הזדמנות לחוות גם עצירה בשלל אטרקציות תיירות ותוכלו להגיד שגיליתם לא רק את לוס אנג'לס, אלא את אמריקה.

כמה זמן עורכת כל הפלגה?

כאשר אתם בוחרים לשוט חברת שייט שמפעילה שייט תענוגות, תינתן לכם האפשרות לבחור את ההפלגה שתרצו לפי מספר הימים שהיא אורכת והלוקיישנים שמבקרים בהם במהלכה. כך תוכלו לתכנן את לוח הזמנים שלכם בצורה היעילה ביותר ולחזור ללוס אנג'לס בדיוק בזמן כדי להספיק לטיסה הביתה או כדי להמשיך ולבלות בה. העצה שלנו היא לקחת את השייט הארוך ביותר, כדי ליהנות ממקסימום חוויה. תוכלו לעשות לעצמכם פסק זמן רציני על האוניה ולגלות מקומות בעולם שלא הייתם מגלים בשום דרך אחרת. 

Residence Inn by Marriott Beverly Hills