עבודה בלוס אנג׳לס

עבודה בלוס אנג׳לס

מלונות 2 כוכבים בלוס אנג׳לס

עבודה בלוס אנג'לס, למה להגיע ללוס אנג'לס בשביל לעבוד ?

ובכן לוס אנג'לס היא מגש שמציע לכם אין סוף אפשרויות עבודה בכל התחומים, לוס אנג'לס מציעה אפשרות של חופשה עירונית יחד עם עבודה מה שמאפשר לכם לשמור על כספכם ואף לחסוך להמשך הטיול. לוס אנג'לס היא נקודה מצוינת ליציאה לטיולים בארה"ב ומרכז ודרום אמריקה, אתם יכולים להגיע ללאס וגאס בקלות רבה, אתם יכולים לצאת לטיול חוף לחוף בארצות הברית, אם אתם גולשים, אז לוס אנג'לס היא עיר נהדרת לעבוד ולגלוש ולצאת ממנה לחופים שונים בקליפורניה, וכמובן מקסיקו מעבר לפינה וזו הדלת כניסה למרכז אמריקה מהצפון. בלוס אנג'לס ישנה קהילה גדולה מאוד כ-620,00 יהודים כך שתמיד תוכלו לעבוד בקהילה. 

החלום האמריקאני גם נכנס למשוואה, אם אתם יזמים או יש באפשורתכם לעבוד בחברות הייטק מסוימות, אז אתם על הגל. אם אתם צעירים ויש באפשרותכם לעבוד בעבדות כפיים אז זה המקום. 

 

לוס אנג'לס היא סוג של מיצוי של האמריקנה, יש שם הכל, מהאנשים העשירים בעולם לחסרי בית, גורדי שחקים ובקתות, שכונות על חוף הים ועירוניות, קניונים ענקיים, קניוינים יוקרתיים, חנויות לרוב, מסעדות לרוב, מעצמת הייטק ועוד.. האמריקאים ידועים באופי הבזבזני שלהם, מה שניתן לקנות הם יקנו. יש בעיר הרבה מאוד כסף מסתובב, רק צריך לדעת לנצל את המצב, איך ? ע"י עובדה בלוס אנג'לס.

 

אילו עבודות יש בלוס אנג'לס ?

ובכן, לא ניתן למנות כאן את כל האפשרויות לעבודה בלוס אנג'לס, אבל ראו מספר רעיונות:

קודם כל, כאמור בלוס אנג'לס ישנה קהילה עצומה של יהודים, בקהילה תוכלו לעשות ביביסיטר, להיות אופר/נני, ללוות ילדים ללונה פארקים וגני שעשועים, ניקיון בתים, משרדים, לבשל, ועוד..נכון לא כל העבודות בלוס אנג'לס קורצות וקוסמות אבל אל תשכחו שהתשלום הוא בדולרים ומתאים למחייה המקומית.

עגלות בקניונים, עבודה הדורשת יכולת מכירה, יכולות דיבור, חיוך, עבודה די קלה וממוזגת. 

הובלות, אנו הישראלים לא פוחדים,  מעבודה קשה, למען האמת ובואו נודה בעניין אף אוהבים את זה. אנחנו עושים את זה בכל עיר בארה"ב וגם בלוס אנג'לס, עובדה קשה וכסף טוב. 

ניקיון שטיחים בלוס אנג'לס זו עבודה מבוקשת. 

התקנת דלתות ומנעולים.

כמובן שמלצרים/מצריות/ ברמנים/ ברמניות בלוס אנג'לס, ואם אתם נופלים על מקום טוב אז אתם יכולים להרוויח הרבה.

מלונות מומלצים בסן פרנסיסקו

מלונות מומלצים בניו יורק

מלונות מומלצים בלאס וגאס

מלונות מומלצים בלוס אנג׳לס

Residence Inn by Marriott Beverly Hills